Ekol İnşaat

Hakkımızda

Ekol İnşaat

Hakkımızda

EKOL İnşaat Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak kuruluşumuzdan itibaren inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız; Kuruluşundan bu yana uzman kadrosu ile kaliteli hizmet vermeye amaç olarak benimsemiş ve bu güne kadar ki taahhütlerinde bu ilkeden taviz vermeyerek bu günkü konumuna gelmiştir. Hizmet verdiği kullanıcların güvenini kazanmıştır. Halen firmamız; Eğitim kurumları,kamu binaları, özel hizmet binaları yapımları, proje, keşif ve danışmanlık hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz

İnsana en iyi hizmeti verebilmek için değişen teknolojik enstrümanları yine insan merkezli kullanılan, çağdaş ve güvenilir yapılar meydana getirmektir. Süratli, kaliteli, düşük maliyetli taahhüt, geniş çalışan kadromuz ve modern proje yönetim teknikleri sayesinde bir çok taahhüt, zamanında, kaliteli ve minimum maliyetle teslim edilmiştir.

Vizyonumuz

Güvenilir, profesyonel ve teknolojik iş anlayışımızla üstün kalite hizmet vermek temel amacımızdır.

Değerlerimiz

Etik, tarafsız, sosyal ve çevre sorumluluğu sabit, değişmeyen temel değerlerimizdir. Bunlar, Ekol İnşaat’ın “çimentosudur”. Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, tutarlılığımızı sağlayan ve kârlı büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, bu değerlerdir. Biz sahip olduğumuz değerlerden güç alarak ilerleyeceğimize ve başarılı olacağımıza inanıyoruz.